12-05-2026, 20:22
A może my Palmę a oni wezmą Fiabemę ( w końcu przyczynił się do awansu) ?
Tak czy siak cały czas potrzebujemy transferu ŚPD
Tak czy siak cały czas potrzebujemy transferu ŚPD
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |