12-05-2026, 21:38
Dzięki. Będę pracował nad rozwiązaniem problemu.
Jak ktoś może sprawdzić u siebie i opisać jaki sprzęt(iphone/android), jaka przeglądarka i czy forum wygląda ok czy nie to ułatwi sprawę.
Silnik forum jest bardzo stary i przebudowa stylu wymagała wielu korekt. Niestety tak czasem jest, że na różnych sprzętach może to wyglądać różnie, ale mam nadzieję, że uda się rozwiązać wszystkie problemy, by korzystanie na mobilach było czytelne. Jeśli nie to w ostateczności zawsze można wrócić do tego co było.
Jak ktoś może sprawdzić u siebie i opisać jaki sprzęt(iphone/android), jaka przeglądarka i czy forum wygląda ok czy nie to ułatwi sprawę.
Silnik forum jest bardzo stary i przebudowa stylu wymagała wielu korekt. Niestety tak czasem jest, że na różnych sprzętach może to wyglądać różnie, ale mam nadzieję, że uda się rozwiązać wszystkie problemy, by korzystanie na mobilach było czytelne. Jeśli nie to w ostateczności zawsze można wrócić do tego co było.
