12-05-2026, 21:55
3 punkty w Radomiu to marzenie... żeby nie było takiej nerwówki jak rok temu... nie ma już Mario Gonzaleza..
|
Ocena wątku:
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb normalny |