12-05-2026, 22:51
Gonzalez trzepnął kastę w Katowicach. Ważną w chu.
W Radomiu rok temu był remis 2:2 i pamiętny babol Mońki. Kasty dla nas Jagiełło i Ishak. Dla Radomiaka Capita i Tapsoba. Pierwszego już tam nie ma, drugi nie gra za kartki.
Oglądając sobotni mecz z Arką z moim kumplem doszliśmy do wniosku, że Lech jakoś nie może sprawić, żeby ostatni mecz już był na spokoju, jeżeli jest możliwość wcześniej zdobyć MP. No kurw@ nie mogą. Od Mistrza za Lewego, Peszki i spółki o MP zawsze decyduje ostatni mecz. Nie mówię, żeby zapewniali sobie mistrza w marcu jak w czasach swojej hegemonii milicyjni, ale jeżeli jest możliwość zamknięcia tego wcześniej to oni remisują u siebie z Arką z przewagą posiadania 80% do 20%.
W Radomiu rok temu był remis 2:2 i pamiętny babol Mońki. Kasty dla nas Jagiełło i Ishak. Dla Radomiaka Capita i Tapsoba. Pierwszego już tam nie ma, drugi nie gra za kartki.
Oglądając sobotni mecz z Arką z moim kumplem doszliśmy do wniosku, że Lech jakoś nie może sprawić, żeby ostatni mecz już był na spokoju, jeżeli jest możliwość wcześniej zdobyć MP. No kurw@ nie mogą. Od Mistrza za Lewego, Peszki i spółki o MP zawsze decyduje ostatni mecz. Nie mówię, żeby zapewniali sobie mistrza w marcu jak w czasach swojej hegemonii milicyjni, ale jeżeli jest możliwość zamknięcia tego wcześniej to oni remisują u siebie z Arką z przewagą posiadania 80% do 20%.
