13-05-2026, 06:54
U mnie na Safari wygląda dobrze. Jest inaczej, to fakt i trzeba się przyzwyczaić.
Również ogromne podziękowania dla Pawlisko za zaangażowanie i pomoc w ulepszeniu forum by wszystkim było łatwiej
Również ogromne podziękowania dla Pawlisko za zaangażowanie i pomoc w ulepszeniu forum by wszystkim było łatwiej
