13-05-2026, 09:26
(13-05-2026, 08:47)marekst napisał(a): No właśnie mnie dziwi gdzie ten Mrozek chce wyjechać? Chyba, że mu Puchacz nakręca temat gdzieś w Azerbejdżanie, tutaj transfer do jakiegoś znanego średniego gdzieś grającego w sensownych pucharach klubu będzie dla mnie szokiem. Pewnie chodzi o kasę, w Lechu jakiegoś pułapu finansowego nie przeskoczy, a zagraniczny transfer zawsze rozpala w głowie "1 euro = 4.50zł"
Bardziej od jego wyjazdu martwi kompletny brak alternatywy dla niego,
jak nie ma alternatywy ? a Guma to co ?
