(13-05-2026, 11:46)rojber napisał(a): Nie co sprzeczne informację napływają w temacie Palmy. Niektórzy podają, że Celtic odrzucił ofertę Lecha opiewającą na kwotę 2.3 mln euro a inni, że odrzucili ofertę Lecha na kwotę 1.5 mln euro i, że Lech złożył kolejną właśnie w wysokości 2.3 mln euro na co Celtic jeszcze nie odpowiedział.
Obstawiam, że złożyli 1,5. Celtic odrzucił. Teraz złożyli za 2,3. Celtic odrzuci. Na koniec maja dadzą 3 + procenty i Celtic da zielone światło i Luis Palma kupi eleganckie mieszkanie w inwestycjach na Ptasiej przy Lasku Marcelińskim.
A z tą ceną 4 bańki to też spokojnie. Celtic za niego dał 4,75 mln euro (czyli tylko 750k euro więcej niż teraz jest ta klauzula) gdy Palma miał 23 lata, miał za sobą świetny (lepszy niż ten aktualny w Lechu) sezon w Grecji i był niezweryfikowany na wyższym poziomie.
W między czasie zaliczył zjazd w Celticu, odbił się od Olympiakosu (czyli odbicie się od poważnych marek piłkarskich) zaliczył solidny sezon w Polsce (ale w drugiej rundzie był częściej zmiennikiem niż podstawowym graczem) plus ma kilka wiosen więcej.
Także takie trzy bańki za niego to mega atrakcyjna cena.
