13-05-2026, 12:15
(13-05-2026, 11:32)Mosina napisał(a): Z ciekawostek, ta wersja mobile weszła też na przeglądarki w pc. nie wiem czy tak musi być szczerze mówiąc
A nie masz tam ustawionej jakiejś niskiej rozdzielczości ekranu, albo jakiegoś dużego powiększenia?
Wersja mobile działa na ekrany o rozdzielczości mniejszej niż 1024 px. W pozostałych przypadkach nic się nie zmienia.
