Jeśli Mrozek, który ma swoje ograniczenia miałby kosztować 5M, to za ile mamy Lisa kupić, który wg ludzi oglądających ligę turecką to top3 bramkarzy w tym sezonie. Za 10M?
Edit:
https://x.com/i/status/2054144006460768270 - polecam ten komentarz - porównanie Lisa i Mrozka na danych WyScout. Jest miażdżące dla Mrozka w każdym aspekcie, jeśli jedną sprawę wziąć w kontekst rzeczywistości pozaliczbowej. Polecam zobaczyć.
Edit:
https://x.com/i/status/2054144006460768270 - polecam ten komentarz - porównanie Lisa i Mrozka na danych WyScout. Jest miażdżące dla Mrozka w każdym aspekcie, jeśli jedną sprawę wziąć w kontekst rzeczywistości pozaliczbowej. Polecam zobaczyć.
