14-05-2026, 11:31
Niels na konferencji uciął spekulacje i powiedział, że decyzje podejmie po sezonie i na ten moment:
- ma bardzo dobrą ofertę z Lecha ALE
- ma również na stole inne opcje.
W mojej ocenie - jak będzie mistrzostwo to zostanie. Jak przejebią jakimś cudem to odejdzie.
- ma bardzo dobrą ofertę z Lecha ALE
- ma również na stole inne opcje.
W mojej ocenie - jak będzie mistrzostwo to zostanie. Jak przejebią jakimś cudem to odejdzie.
