14-05-2026, 12:47
Nie ma co się oszukiwać. Frederiksen to ciekawa opcja dla wielu klubów ze średniej półki a i dla samego Nielsa Belgia czy Holandia mogą być lepszą trampoliną do Anglii niż Lech. Teraz nikt trenerów nie zwolni, mogą być jakieś sygnały, zapytania więc czeka.
