14-05-2026, 13:35
(14-05-2026, 12:50)strzelisty jupiter napisał(a): Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.
No ale z ligi belgijskiej, szwajcarskiej czy holenderskiej można trafić do ligi TOP 5 nawet prowadząc średniaka czy przeciętniaka. Z trenerów pracujących w Polsce pójść do TOP 5 udało się tylko Runjaiciowi z kolei jak ci się powiodło w FC Zurich, Young Boys czy Sturmie Graz to masz szansę zakotwiczyć w Bundeslidze.
