14-05-2026, 13:57
(14-05-2026, 13:35)Antonio napisał(a):(14-05-2026, 12:50)strzelisty jupiter napisał(a): Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.
No ale z ligi belgijskiej, szwajcarskiej czy holenderskiej można trafić do ligi TOP 5 nawet prowadząc średniaka czy przeciętniaka. Z trenerów pracujących w Polsce pójść do TOP 5 udało się tylko Runjaiciowi z kolei jak ci się powiodło w FC Zurich, Young Boys czy Sturmie Graz to masz szansę zakotwiczyć w Bundeslidze.
Nie no, nie wierzę, że pójdzie do przysłowiowego Sturmu. Przecież do takiego Sturmu Graz to można trafić bezpośrednio z Danii. Plus on prowadził z sukcesami coś lepszego jak Young Boys czy FC Zurich, czyli Broendby. Także jak ma już jakąś interesującą ofertę, to jak dla mnie jest to oferta z Top 5, względnie z czołówki Belgii/Holandii lub za jakąś grubą kasę egzotyka (bo reprezentacja Danii na razie zajęta).
A nie z jakichś przeciętniaków z Austrii czy Szwajcarii. Przecież to byłoby legitnie cofnięcie się w jego trenerskiej karierze o jakieś 10 lat.
