14-05-2026, 15:08
NF: "Mogę być z wami szczery, żebyście nie pisali różnych głupot — dostałem od klubu ofertę. Bardzo dobrą i chciałbym ją rozważyć. Ale muszę też powiedzieć, że mam inne możliwości. Muszę je również wziąć pod uwagę i podejmę decyzję po sezonie." - za M. Dyśko i paroma innymi źródłami.
Trochę to stoi w sprzecznośic z jego własnymi słowami o tym, ze warto by było dopiąć temat jak najszybciej. Mam przeczucie, że mogła mu wjechać jakaś niezła oferta od konkurencji.
Trochę to stoi w sprzecznośic z jego własnymi słowami o tym, ze warto by było dopiąć temat jak najszybciej. Mam przeczucie, że mogła mu wjechać jakaś niezła oferta od konkurencji.
