14-05-2026, 16:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2026, 16:25 przez strzelisty jupiter.)
Tak na chłopski, jakby miał na stole dobrą, satysfakcjonującą go ofertę, już teraz powiedziałby wprost, że krótka piłka i po sezonie odchodzę. Wtedy dałby gabinetom jasny sygnał, że mają szukać zastępstwa JUŻ.
Nie czaję. Chciałbym Frederiksena na kolejny sezon, ale na miejscu Rutkowskiego i tak intensywnie rozglądałbym się za następcą. Mam nadzieję że to robi. Bo Duńczyk trochę sobie pogrywa. Dopuszczam tylko w sytuacji, jeśli jest to element negocjacji lepszych warunków dla siebie, bo wiadomo jaką popelina-ofertę współpracy potrafi złożyć Rutek.
Nie czaję. Chciałbym Frederiksena na kolejny sezon, ale na miejscu Rutkowskiego i tak intensywnie rozglądałbym się za następcą. Mam nadzieję że to robi. Bo Duńczyk trochę sobie pogrywa. Dopuszczam tylko w sytuacji, jeśli jest to element negocjacji lepszych warunków dla siebie, bo wiadomo jaką popelina-ofertę współpracy potrafi złożyć Rutek.

