14-05-2026, 21:12
Według mnie Niels .... zachowuje się jak w stu procentach fachowiec. Jest sezon do dogrania. Mecze same się nie wygrają, a mistrz NIE JEST jeszcze pewny. Więc słusznie gada. Dokończmy sezon, mam od was ofertę, ona jest dobra, ale podejmę decyzje po zakończeniu sezonu. I tyle.
