15-05-2026, 15:03
(15-05-2026, 14:26)secret napisał(a): Dobrasz ostatnio jakoś w niełaski popadł. Włodarczyk osobiście musiał wywiad w klubie zrobić by wydobyć info o Alim, Zimnym i Lisie
Nie to, że bronię Dobrasza (nie jestem zwolennikiem), ale akurat "trafił" tylko z Alim na razie Włodarczyk, więc nie wyciągałbym tu wniosków z jakiejś łasce czy niełasce.
Klub jest szczelny nie od dziś.
I te plotki o Palmie są zupełnie teraz niepotrzebne.
