15-05-2026, 15:04
Palma w Lechu na stałe to byłoby coś. A mi się marzy Hellebrand, za 3M jest do wyciągnięcia. Jakieś cośtamspory oferują Żabolom 2,5M i się Górnik zastanawia. Lech powinien wkroczyć, rzuć te trochę więcej i byśmy mieli kozaka na 6-tce na lata.
