15-05-2026, 15:08
No Hellebrand to byłoby coś. Boje się że jednak to jest ten mental że woleliby go puścić do gównosporu za 2,5 niż za 3 do nas. Teraz człowiek będzie odświeżał telefon jak ten debil czekając na smsa z klubu.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |