15-05-2026, 17:17
Jeśli to prawda i chcą to ogłosić w przyszłą sobotę, to nie Borek spierdolił, tylko ktoś z klubu.
Swoją drogą 0.2 więcej od Agnero. Ciągle nie kumam skąd oni go wymyślili za tyle hajsu
Swoją drogą 0.2 więcej od Agnero. Ciągle nie kumam skąd oni go wymyślili za tyle hajsu
