15-05-2026, 19:48
Jak każdy z Was pragnę by jutro zapewnić sobie MP. Jednak jak jeden z niewielu pisałem, że z Arką będzie ciężki mecz i nie przypisujemy sobie 3 pkt, tak samo tutaj.
Zachowajmy chłodne głowy.
Radomiak zagra bez 2 podstawowych zawodników. Mam nadzieję, że będą grali to co zawsze grają czyli otwarty futbol.
Zachowajmy chłodne głowy.
Radomiak zagra bez 2 podstawowych zawodników. Mam nadzieję, że będą grali to co zawsze grają czyli otwarty futbol.
