16-05-2026, 09:54
Mecz zdecydowanie łatwiejszy od tego z Arką. Co do tamtego byłem pełen obaw i pisałem o nich przed meczem - niestety zprawdzily się niemalże w 100%. Dziś jestem spokojny, mecz bed podtekstów, presji walki o życie -"mecz dwóch Drużyn gdzie o zwycięstwie zdecyduje jakość. Jeśli, tfu tfu, nie będzie głupio straconej bramki czy głupiej czerwonej to będzie git.
Aha, jeśli czerwoną złapie Radomiak to musimy w rewanżu również. Grając w osłabieniu są mega groźni
Aha, jeśli czerwoną złapie Radomiak to musimy w rewanżu również. Grając w osłabieniu są mega groźni
