16-05-2026, 15:47
Też to zauważyłem,ale jest do zaakceptowania.
Ja to się cieszę,że w końcu normalnie na telefonie można przeglądać, bo wcześniej to była tragedia.
Wielkie dzięki dla tego który to w końcu ogarnął ?
Ja to się cieszę,że w końcu normalnie na telefonie można przeglądać, bo wcześniej to była tragedia.
Wielkie dzięki dla tego który to w końcu ogarnął ?
