16-05-2026, 19:46
Radomiak bez dwóch ważnych zawodników, do tego powinni już raczej wchodzić w tryb wakacyjny, dlatego myślę, że naszym prawdziwym przeciwnikiem w tym meczu będziemy my sami, z wszystkimi naszymi bolączkami i mankamentami jakie widzieliśmy w trakcie trwania tego sezonu, dodatkowo podlane sosem z presji meczu mistrzowskiego. Jeśli je przezwyciężymy to Radomiak powinien być tylko tłem, jeśli nie... to sraczka w ostatnim spotkaniu ze stojącą w 11 na linii bramkowej Wisłą.
Martwi obecność Skrzypczaka w obronie, ale to w sumie dobrze wpisuje się w to jak postrzegam ten mecz, bo dla niego to też chyba ostateczny test, czy psychicznie jest w stanie udźwignąć grę w Lechu Poznań, czy jednak lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.
Martwi obecność Skrzypczaka w obronie, ale to w sumie dobrze wpisuje się w to jak postrzegam ten mecz, bo dla niego to też chyba ostateczny test, czy psychicznie jest w stanie udźwignąć grę w Lechu Poznań, czy jednak lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.
