16-05-2026, 22:10
Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało...
Tak jak pisałem przed meczem - zero zwątpienia, nawet przy 0:1 To zupełnie inny mecz niż z Arką - tu decydowała tylko jakość
Tak jak pisałem przed meczem - zero zwątpienia, nawet przy 0:1 To zupełnie inny mecz niż z Arką - tu decydowała tylko jakość
