16-05-2026, 23:53
Piętka Agnero, obrona Plamena, to są te detale!
Ishak mówi, że kochają trenera i mu wierzą. Ja też. Nielsa zostań, bo z marzeń z dzieciństwa to już tylko Ligi Mistrzów nam brakuje.
Ishak mówi, że kochają trenera i mu wierzą. Ja też. Nielsa zostań, bo z marzeń z dzieciństwa to już tylko Ligi Mistrzów nam brakuje.
