17-05-2026, 01:36
Ale przyznajcie, że większość z Nas uznała, że to koniec Broma.
Teraz jesienią Niels przez wielu z Nas jednak nie był zwalniany, oczywiście takie głosy były ale każdy sobie zdawał sprawę, że nie ma dużej straty a jak wrócą piłkarze to może się uda.
Oczywiście trochę mi żal Broma bo go bardzo lubiłem ale jednak byliśmy za zwolnieniem z tego co pamiętam.
Teraz jesienią Niels przez wielu z Nas jednak nie był zwalniany, oczywiście takie głosy były ale każdy sobie zdawał sprawę, że nie ma dużej straty a jak wrócą piłkarze to może się uda.
Oczywiście trochę mi żal Broma bo go bardzo lubiłem ale jednak byliśmy za zwolnieniem z tego co pamiętam.
