17-05-2026, 09:11
No i po co ta nędzna prowokacja forumowe napinacze? Jeden do dziś nie potrafił się odnieść do mojej propozycji a drugi szydzi. Nie zrobił by mistrza na 6 możliwych trofeów zdobył by jedno. Czyli za mało aby pracować dalej. Nie jesteśmy jakimś Arsenalem co sobie może robić projekt z Wenger na 20 lat. My jesteśmy Lech i tu się walczy o najwyższe cele. Nie ma ich nara..
Jednakże NF dokonał tego, zdobył a w zasadzie obronił mistrza! Nie słabością innych, nie przypadkowym remisem Rakowa czy innej Jagi zrobił to swoją pracą, Swoimi piłkarzami, konsekwentnie robił swoje, były potknięcia, słabe mecze ale potrafił z tego wyjść i dać nam radość...
Ale pseudo ,,znafcy" z forum wiedzą lepiej tylko jak przychodzi do zakładu albo do powiedzenia słowa sprawdzam to udają niewidomych albo upośledzonych. Także elo napinacze.
Jednakże NF dokonał tego, zdobył a w zasadzie obronił mistrza! Nie słabością innych, nie przypadkowym remisem Rakowa czy innej Jagi zrobił to swoją pracą, Swoimi piłkarzami, konsekwentnie robił swoje, były potknięcia, słabe mecze ale potrafił z tego wyjść i dać nam radość...
Ale pseudo ,,znafcy" z forum wiedzą lepiej tylko jak przychodzi do zakładu albo do powiedzenia słowa sprawdzam to udają niewidomych albo upośledzonych. Także elo napinacze.
