17-05-2026, 11:22
NIels najpierw sam robi kłopoty a potem z nich wychodzi. Wtopy które zrobił nie powinny się więcej powtarzać. Ja jednak w nim w porównaniu do Broma widzę faceta z wiedzą, roztropnego i analizującego (jakkolwiek to brzmi) Brom był jednak bardziej showmanem niż trenerem. Tak wyglądało to z zewnątrz.
Mam nadzieję ze ten projekt będzie kontynuowany z rozwojem dla klubu.
Mam nadzieję ze ten projekt będzie kontynuowany z rozwojem dla klubu.
