17-05-2026, 12:16
Ma ktoś może screeny postów tego Groma. Bo musiał nieźle dojeżdżać strzelistego. Moczysz się w nocy na dźwięk jego psuedo? Masz jakieś lęki jak ktoś go wspomina? Bo wszędzie go widzisz.. ja pierdole.
A jak tam wyjebywanie Alego naszego najlepszego piłkarza? jak to szło... sprzedać za ile się da(z pół miliona maks) i kupić kogoś w jego miejsce? Ale kogo i za ile.. cisza także spójrz łbie na siebie.
A jak tam wyjebywanie Alego naszego najlepszego piłkarza? jak to szło... sprzedać za ile się da(z pół miliona maks) i kupić kogoś w jego miejsce? Ale kogo i za ile.. cisza także spójrz łbie na siebie.
