Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb normalny
#80
Był. Kopia faulu z Arką zresztą. Ale naszych można tak przewracać. Zresztą przy wyjściu spod pressingu też byliśmy faulowani. Natomiast pierwszy dostał kartkę chyba Kozubal za coś podobnego. Ja nie ogarniam tego sędziowania albo nie umiem patrzeć obiektywnie
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - przez Mosina - 17-05-2026, 14:10

Skocz do:


Browsing: 2 gości