17-05-2026, 14:10
Był. Kopia faulu z Arką zresztą. Ale naszych można tak przewracać. Zresztą przy wyjściu spod pressingu też byliśmy faulowani. Natomiast pierwszy dostał kartkę chyba Kozubal za coś podobnego. Ja nie ogarniam tego sędziowania albo nie umiem patrzeć obiektywnie
