17-05-2026, 14:35
No właśnie też mi coś tu nie grało. Antek jest bezczelnie przewracany a tu zero reakcji nawet Varu. Nasi są non stop faulowaniu zero kartek. Nasi robią pierwszy faul od razu żółta.
|
Ocena wątku:
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb normalny |