17-05-2026, 17:40
Polecam wczorajszą konfe po meczu. Dużo mówi jakim Niels jest człowiekiem i może też dlaczego odnosi sukcesy.
Oczywiście jest teraz chwalony i porównywany do Łazarka i Apostela. Tymczasem on odpowiada że "Wy dziennikarze myślicie że tak dużo zależy od coacha. Jak nie idzie to chcecie nas zwalniać. A jak wygrywamy to jest to przecież zawsze team work ". Coś w tym stylu.
Połowa by się puszyła i pompowała swoje ego.
Like it.
Ogólnie konsekwencja i ciągle doskonalenie tego jak mamy grać. Jeśli odejdzie, nie mówię że nie przyjdzie ktoś dobry. Ale stracimy czas i trochę zaczniemy budować od nowa. Szkoda by było.
Oczywiście jest teraz chwalony i porównywany do Łazarka i Apostela. Tymczasem on odpowiada że "Wy dziennikarze myślicie że tak dużo zależy od coacha. Jak nie idzie to chcecie nas zwalniać. A jak wygrywamy to jest to przecież zawsze team work ". Coś w tym stylu.
Połowa by się puszyła i pompowała swoje ego.
Like it.
Ogólnie konsekwencja i ciągle doskonalenie tego jak mamy grać. Jeśli odejdzie, nie mówię że nie przyjdzie ktoś dobry. Ale stracimy czas i trochę zaczniemy budować od nowa. Szkoda by było.
