17-05-2026, 21:31
(17-05-2026, 20:30)Antonio napisał(a): Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek.
Z (być może) spadkowicza tylko ze względu na odjęte punkty. Ten (być może) spadkowicz nastukał tyle bramek, co my, czyli ofensywnych graczy mają na poziomie.
Co oczywiście nie musi oznaczać, że nadają się do nas - to musi grać z założeniami sztabu.

