17-05-2026, 23:02
Bobcek wiadomo poza zasięgiem. Zhelizko raczej też, pewnie będą za niego chcieli z 3 bańki nawet przy spadku i taki Szachtar tyle może dać. Mena z kolei to skrzydłowy z prawą nogą, a u nas taki jest Palma (no chyba wykupią), Leo i Hakans, więc chyba nie jest to profil którego szukają.
