Dokładnie o tym pisałem, Bobcek - no way, za drogi. Żelizko - brać, myślę że w przypadku degradacji jest w zasięgu a Mena temat do rozważań - gdyby tfu tfu Palma odszedł lub w zamian za Hakansa
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |
Browsing: Stanlej, 19 gości
