Ofensywnie Lechia jest mocna, Bobcek jeszcze walczy o króla strzelców z Czubakiem. Nie rozumiem tego deprecjonowania z drużyny betonów przynajmniej jego. Ishak już jedną nogą po drugiej stronie, w Agnero niestety nie wierzę, że wejdzie w buty Mikaela (można zapytać wróżbity Macieja, czy odpali). W filmie "Wariant mistrzowski" Rutkowski podnosił problem znalezienia odpowiedniej 9. Że jest ciężko a rynek mamy podobno pod tym kątem spenetrowany. Bobcek mi się podoba, piłka go szuka, dobrze gra głową, wykończenie też niczego sobie. Być może ma w umowie, że w przypadku spadku, może szukać nowego pracodawcy i może rozwiązać kontrakt. Jeżeli jest szansa ja bym próbował. W dodatku sprawdzony w polskiej lidze. Wizja gry w pucharach też może być kusząca.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |
