17-05-2026, 23:38
(17-05-2026, 20:10)Gruszowy napisał(a): Ciekawe rzeczy właśnie opowiedział Radek Murawski w lidze + a mianowicie co się stało na trybunach w Radomiu. Moutinho skrojony z klubowej kurtki a Guma po chwili ją odbił.
Golizadeh też został popychany pod koniec co pokazały kamery a tłumaczenie rzecznika Radomiaka żałosne,swoją drogą dziwne że pozwolili siedzieć zawodnikom na zwykłej trybunie a nie gdzieś na ViP czy razem z prezesami
