18-05-2026, 08:25
Po co brać Bobcka z jednym udanym sezonem w karierze jak na rynku jest Pululu nie schodzący z pewnego poziomu od 3 lat? Gracz Jagi to jest idealne zastępstwo dla Ishaka. Silny, rozwalający obrony rywali robiący miejsce z przodu kumplom których w Lechu będzie miał więcej niż w Jadze gdzie w zasadzie jest sam Imaz.
