Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb normalny
#87
Swoją drogą ciekawe było to jak Radek (albo Henszel, kurcze nie pamiętam) stwierdził, że byli tak pewni swego, że stracona bramka na początku nie wywołała żadnego poruszenia na ławce. Nie wiem czy to my zagraliśmy tak dobrze czy Radomiak po pożegnaniu Leandro nie chciał zbytnio nam zrobić krzywdy ale nasza dominacja ogromna, różnica klas. No może poza Skrzypczakiem, on już powoli staje się memem niestety. No i wreszcie Walemark z golem, zagrał świetne zawody i w końcu okrasił to bramką po bardzo ładnej akcji. Palma tak samo, jakby nagle odzyskał vibe z jesieni - może to efekt doniesień transferowychWink Teraz w sobotę pocisnąć Wisłe tak ze 3,4 do jaja i zabawa na całegoSmile
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - przez rojber - 18-05-2026, 12:49

Skocz do:


Browsing: 2 gości