18-05-2026, 12:50
(18-05-2026, 10:56)Zabal napisał(a): Szanse na Pululu jakieś małe się wydają. Zżyty z Jagiellonią, ostatnie ekscesy z Kozubalem też raczej nie sprzyjają. Pozycja na boisku, warunki fizyczne i jego profil wydaje się że by pasował do nas idealnie. Szanse jednak są niewielkie. Nie zmienia to faktu ze warto powalczyć.
Z tego co mówił Skrzypczak to on już był dogadany z Lechem ale coś się wysypało na końcu.
W tym naszym meczu zachowywał się dziwnie nawet jak na niego, cholernie przemotywowany był. Do tego kończy mu się zaraz kontakt a cisza o jego przyszłości co dla mnie sugeruje, że w grę wchodzi rywal Jagi a żadnego z nich poza nami na Pululu nie stać. Do tego te jego wcześniejsze opowieści o chęci gry u nas.
Obym miał rację.
