18-05-2026, 13:45
Henszel to jest taki bajkopisarz że wszystko może powiedzieć po takim meczu.
trzeba przyznać że W TYM sezonie tracona bramka nie robi na naszych aż takiego wrażenia co rok temu. Nie mówię że zawsze się udaje wygrać, bo nie udaje, ale przynajmniej odpowiadamy golem.
PS - może się umówili, że tracimy bramkę do 9 min, a potem oni tracą 3. i wszyscy są zadowoleni
trzeba przyznać że W TYM sezonie tracona bramka nie robi na naszych aż takiego wrażenia co rok temu. Nie mówię że zawsze się udaje wygrać, bo nie udaje, ale przynajmniej odpowiadamy golem.
PS - może się umówili, że tracimy bramkę do 9 min, a potem oni tracą 3. i wszyscy są zadowoleni
