18-05-2026, 13:49
Niestety nie masz, Widzewa stać, u nich ciągle karnawał i nawet l jak spadną to będzie demonstracja siły.
Co do sytuacji z Antkiem to żaden problem, pogadaliby chwilę i pewnie później się z tego śmiali. Pamiętam jak Ratlerek domagał się solóweczki z Tarasovsem juz po meczu a później razem grali w Śląsku
Co do sytuacji z Antkiem to żaden problem, pogadaliby chwilę i pewnie później się z tego śmiali. Pamiętam jak Ratlerek domagał się solóweczki z Tarasovsem juz po meczu a później razem grali w Śląsku
