19-05-2026, 10:37
A ja bym wolał powrót Kownackiego. Zabezpieczyłby nam zarówno atak jak i prawe skrzydełko gdzie jest wyrwa po Gholizadehu. Regularnie trzyma solidny poziom na poziomie 2. Bundesligi, jest naszym chłopakiem więc motywacji mu nie zabraknie, kilka ładnych lat do grania przed nim. Kurcze, kiedy jak nie teraz sfinalizować jego powrót.
