19-05-2026, 12:09
(19-05-2026, 12:04)rojber napisał(a): Ja się jeszcze zastanawiam nad tym czy nie powinna pokazywać się większa liczba postów na jednej stronie. Na starym forum wydaje mi się, że trzeba było trochę poskrolować aby przejść do kolejnej strony. Tutaj dosyć szybko trzeba przerzucać na następną. Nie wiem jakie odczucia mają inni w tej materii.
Tak, lepiej jak byłoby więcej postów
