19-05-2026, 21:04
Myślę że Kozubal raczej zostanie. Wywiad z zeszłego roku:
Kiedy jak nie teraz?
Cytat:Jest taka słynna kartka, na której napisałeś, że twoim marzeniem jest gra w Lechu Poznań. To się szybko spełniło. Co dziś znalazłoby się na tej kartce?
Gra w Lidze Mistrzów z Lechem.
Kiedy jak nie teraz?
