19-05-2026, 22:15
(19-05-2026, 20:17)Jerry2015 napisał(a): Ja tam cieszę się że mamy swoją polityke i nie dajemy się wpuścić w jakieś przedszkolne wojenki o nibygwiazdy z legią czy widzewem. Bądźmy ponad to. My nie musimy niczego udowadniać. To oni są na musiku. Dawać tego Lisa, LO ( kluczowy ruch), Palmę i ew kogoś do konkurencji z Ishakiem i bedzie dobrze.
Kluczowe ruchy to stoper* i defensywny pomocnik moim zdaniem. Zdaje się Niels zdementował pogłoski o wypychaniu Moutinho, a i o odejściu Gurgula na razie cicho.
