20-05-2026, 06:18
(19-05-2026, 14:36)rojber napisał(a): W tym sezonie w Goztepe 34 mecze i 16 czystych kont. Czekamy na potwierdzenie z klubu aczkolwiek tamtejsze media z przekonaniem informują o odejściu Lisa do ekstraklasy.
Pewnie mie mają na stoperze tureckiego Skrzypczaka, to łatwiej o czyste konta. Mam w pamięci ciągle przykład Dolhy, najlepszy bramkarz ligi, a u nas wyglądał jak z B-klasy po dobrym weselu. Ale Lisa chętnie bym zobaczył u nas, z Płockiem chciałbym zobaczyć tego Bułgara, idealna okazja dać mu się wykazać. No chyba ze naszych jeszcze świętowanie bedzie trzymało, to go tylko spali.
