20-05-2026, 09:41
Tak. Jak Widzew spadnie, nikt sensowny nie będzie chciał tam przyjść.
Średnio sobie wyobrażam, by Kownaś zdecydował się tam iść. Ja już średnio Injacia przetrawiłem w ich robotniczym trykocie, a co dopiero Dawid.
Średnio sobie wyobrażam, by Kownaś zdecydował się tam iść. Ja już średnio Injacia przetrawiłem w ich robotniczym trykocie, a co dopiero Dawid.

