20-05-2026, 10:30
Kownaś czy Pululu, wg mnie Pululu to dużo lepszy zawodnik, dodatkowo ze zdrowiem odpowiednim na granie 50 meczów w sezonie. Jak Kownacki ma kosztować 500k, to wolę przeznaczyć te 500k na podpis Pululu. Zresztą Dawid za frytki nie będzie i tak grał.
